Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü

Bankalar Bilgiler Yatırım Haberleri

2017 yılıyla beraber zorunlu bireysel emeklilik sistemi başladı. Böylece 45 yaşından gün almamış olanlar, en az 3 ay sisteme katılmak zorundalar. 3 aydan sonra dileyen sistemden çıkabilmektedir. Hükumetin bireysel emekliliğe %25 destek vermesi ve çalışanları bireysel emeklilik sistemine dahil olması için teşvik ettiği sisteme bankalarda kampanyalar düzenleyerek, daha çok müşteri kapma yarışına girmiş durumdalar. Ziraat Bankası’da Ziraat Emekli Prestij Kulübü kampanyasıyla, sisteme dahil olan üyelerine alışverişten, kiralamaya, eğlenceden hukuki danışmanlığa kadar avantajlı paketler sunarak, müşterilerine ücretsiz ve indirimli hizmetler sunmaktadır.

Ziraat Emeklilik Prestij Kulübüne Nasıl Başvurulur?

Ziraat Emeklilik Prestij Kulübüne Ziraat Emeklilik’in Pırlanta Bireysel Emeklilik Planı’na 350 TL ve üzeri katkı payı ödeyen kamu hastaneleri çalışanları başvurabilmektedir. Ziraat Emeklilik Prestij Kulübüne katılmak ve detaylı bilgi alabilmek için 444 97 97 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Yine, , Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü mobil uygulamasını akıllı cep telefonlarınıza indirerek mobil uygulama programı sayesinde başvuru yapabilir, bilgi alabilirsiniz.

Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü Avantajlarından Kimler Yararlanabilir?

Ziraat Emeklilik Prestij Kulübünün üyelerine sunmuş olduğu indirimli hizmetlerini üye sahibi gibi üyenin aile fertleri de faydalanabilmektedir. Ancak ücretsiz hizmetlerden sadece üye sahibi faydalanabilmektedir. Ziraat Emeklilik Prestij Kulübünün ücretsiz ve indirimli hizmetlerini sadece kulübün üyelik sözleşmesi yapmış olduğu iş yerlerinden faydalanılabilir.

Cayma Hakkı

Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü üyeliğinden en erken 60 gün ve en geç de 1 yıl içinde çıkabilirsiniz. Cayma hakkını kullanıp çıkmak isteyen üyelerin üyelik sırasında faydalanmış olduğu indirimli ve ücretsiz hizmetlerinin geri iadesi yoktur. Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü cayma hakkını kullanan üyeler sadece yatırmış oldukları katkı paylarını alabilecek, devletin verdiği %25’lik katkı payı ve Ziraat Bankasının vermiş olduğu kar paylarını alamayacaklardır.

Ziraat Emeklilik Prestij Kulübünün İndirimli ve Ücretsiz Hizmetleri Nelerdir?

Gelelim Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü üyelerinin avantajlarına. Avantajlar indirimli ve ücretsiz hizmetler olarak iki gruba ayrılmaktadır.

İNDİRİMLİ HİZMETLER

Alışveriş, konaklama, yeme, içme, araç kiralama, çocuk eğlence, güvenlik ( yangın, hırsızlık, sağlık sigortaları ), hobi planı ( yemek, dans, fotoğraf, resim, müzik, satranç, yabancı dil, ebru kursları), spor planı ( Fitness salonları, pilates merkezleri, Yoga salonları, dalış dersleri ), kuru temizleme, cilt bakımı, dergi abonelik hizmetlerinden  Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü üyeleri indirimli olarak yararlanacaklardır.

ÜCRETSİZ HİZMETLER

  • Yılda 1 kez kombi ve klima bakımı (parça değişimi, yedek parça, arıza ve tamir hizmetleri ücretsiz hizmete girmemektedir)
  • Araç iç ve dış yıkama
  • Hukuki Danışmanlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir