60 Aya Sıfır Faizli Konut Kredisi

Bankalar Bilgiler Ekonomi Haberleri Garanti Bankası Halkbank İşbank Vakıfbank Yapıkredi

1953 yılında kurulan Emlak Konut, ”Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti” isimli konut kampanyasıyla 60 Aya Sıfır Faizli Konut Kredisi kullandırmaya başladı. Üstelik 120 aya kadar konut kredisi kullanacaklara aylık 0.45, 240 vadeli konut kredisi kullanacaklara ise 0.79 faiz oranıyla konut kredisi kullandırmaktadır.

Başvuru Tarihleri?

Şu ana kadar konut kredileri faiz oranında ki en düşük faiz oranlarıyla konut kredisi kullandırmaya başlayan Emlak Konut, 1 Şubat ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında başvuranlara sıfır, 0.45 ve 0.79 faiz oranlı konut kredisi kullandıracak.

Proje Girişi Peşinatları Ne Kadar?

Emlak Konut’un ”Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti” konut kampanyasında 120 ve 240 ay taksitli konut kredilerinde %20 peşinat alınmaktadır. Bu peşinatın %5’i ilk başvuruda ve kalan %15’lik kısımı da konut teslimden teslim edilecektir.

Emlak Konut Faiz Oranları Nedir?

Emlak Konut kampanyası faiz oranları incelersek 60 ay konut kredilerinde sıfır faiz uygulanmaktadır. 120 ay vadeli konut kredilerinde aylık faiz oranı 0.45 ilen 120 ay vadeli konut kredilerinde ise 0.79 faiz oranı uygulanmaktadır. Konut alıcıları hangi seçeneği seçerse seçsin bankalardan kullanmış olduğu konut kredilerinde ödenmesi gereken kredi tahsis ücreti, Taşınmaz Rehin Tesis Ücreti alınacaktır.

Anlaşmalı Bankalar Hangileridir?

Emlak Konut’un ”Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti” kampanyasıyla anlaşmalı olduğu bankalar ise; Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Albaraka Türk, Halkbank, İş Bankası, Vakıfbank, Vakıfbank Katılım Bankası, Ziraat Bankası, Ziraat Katılım Bankası’dır.

Emlak Konut Projeleri Nelerdir?

Son olarak da Emlak Konut’un sıfır faizli ve düşük faizli konut kredisi kullanılabilecek anlaşmalı olduğu konut projelerinden bahsedelim. Emlak Konut garantisiyle yapımına başlanmış veya bitmiş olan Adın İstanbul, Avrupa Konutları, Başakşehir Avrupark, Emlak Konut Başakşehir Konutları, Batışehir, Büyükyalı İstanbul, Ebruli Ispartakule, Esenler Emlak Konutları, Evora Denizli, Evvel İstanbul, Gebze Emlak Konutları 3. Etap,  Göl Panoramo evleri, İstmarina evleri, Karat 34 evleri, Karat Bakırköy evleri, Körfezköy 4.etap evleri, Zekeriyaköy evleri, Maslak 1453 evleri, Park Mavera 2 evleri, Metropol 2 evleri, Nevşehir Emlak Konut evleri, Nidapark Kayaşehir evleri, Nidapark Küçükyalı evleri, Niğde Emlak Konut evleri, Tema Şehir Konya, Tual Bahçekent projeleri Emlak Konut kampanyasına dahil olan projelerdir. Son olarak Emlak Konut’un ”Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti” kampanyasına dahil olan ve projeye dahil olan diğer konutları Emlak Konut’un web adresinden takip edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir